Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
K-Ruoka verkkokaupan maksaminen uudistuu, nyt myös Plussa-rahalla ja K-Lahjakortilla maksaminen on mahdollista.
Mangon makuinen, hiilihapoton, lisäaineeton aloe vera -juoma. NOBE Aloe Vera Mango on raikas juoma, joka sisältää aloe vera -kasvin palasia. Juoma sisältää 50 % aloe veraa ja sopii vaikka välipalaksi, treenien jälkeen tai juhlajuomaksi. NOBE aloe vera -juomat ovat hiilihapottomia, säilöntäaineettomia ja sisältävät vain luonnollisia maku- ja väriaineita. Tarjolla on eri makuvaihtoehtoja, joista kaikki sisältävät aloe verakasvin palasia. NOBE sopii joka tilanteeseen, janoon, jäähdyttelyyn tai vaikka ihan puhtaasti nautiskeluun. Parhaimmillaan juoma on kylmänä ja ravistettuna.
Aloe vera (50%), vesi, sokeri, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo, natriumsitraatti), hapettumisenestoaine (askorbiinihappo, kalsiumlaktaatti) stabilointiaine (gellaanikumi), väriaine (betakaroteeni), luontainen mangoaromi
Suosittelemme aina tarkistamaan tuotetiedot myös tuotteen pakkauksesta.
Voidaan säilyttää huoneenlämmössä, suojeltava auringonvalolta. Avattu pullo nautittava 2 päivän sisällä avaamisesta Hiilihapoton aloe vera-juoma, jossa aloe vera kasvin palasia. Ravista hyvin, nauti kylmänä.
Etelä-Korea
Lejos Oy
Keilaranta 10 E, 02150 ESPOO
www.lejos.fi
0207413800
Mangon makuinen hiilihapoton aloe vera -paloja sisältävä juoma
7340116870214
| Ravintosisältö per | 100 ml Valmistettuna |
|---|---|
| Energia | 136 kJ / 33 kcal |
| Rasva | 0 g |
| josta tyydyttynyttä | 0 g |
| Hiilihydraatit | 8 g |
| josta sokereita | 7,5 g |
| Proteiini | 0 g |
| Suola | 0,06 g |