Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
2kpl pehmeitä silikonisia puruleluja, jotka on muotoiltu Crocon ja Elpheen muotoisiksi. Pienten käsien on helppo pitää kiinni, ja erilaiset muodot ja tekstuurit auttavat stimuloimaan ja rauhoittamaan kutiavia ikeniä.
Suloiset purulelut on valmistettu pehmeästä elintarvikelaatuisesta silikonista ja ne voidaan pestä astianpesukoneessa tai steriloida kiehuvalla vedellä. Aseta ne jääkaappiin jäähtymään, ja viileät purulelut tarjoavat helpotusta vauvan herkille ikenille.
Purulelut on suunniteltu sopimaan pienimpäänkin käteen ja ne stimuloivat vauvan visuaalistaaistia ja tuntoaisteja. Hempeän vaaleanpunaisen ja sinapin sävyt, hauskat tekstuurit sekä suloinen norsu ja hauska krokotiili tekevät tästä setistä täydellisen ensilelun vauvalle.