Hyppää sisältöön
Kaupat
Tuotteet
Reseptit
Sesongissa nyt
Haku
Kirjaudu
FI
, Vaihda kieltä
, Byt språk
, Change language
Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Iso Omena
Tuoteryhmät
Tuotteet
Edut
Kaupan tiedot
Ohje
Näin tilaat
Tuotteet
Tuotemerkit
Aaria
Aaria
Osta Aaria-tuotteet K-kaupoista ja K-Ruoka-verkkokaupasta.
Aaria-tuotteita löytyy tuoteryhmästä
Makeiset, karkit ja naposteltavat
.
Löydät Aaria-tuotteita näistä tuoteryhmistä
Makeiset ja naposteltavat
Tuotteet
Aaria Voi popcorn maustepurkki 110g
Hinta 5,69 € kappale
5
69
/kpl
Yksikköhinta 51,73 € kilogramma
51,73/kg
Aaria Juusto popcorn maustepurkki 90g
Hinta 5,69 € kappale
5
69
/kpl
Yksikköhinta 63,22 € kilogramma
63,22/kg
Aaria Popcorn Nacho-Cheddar maustepurkki 100g
Hinta 5,69 € kappale
5
69
/kpl
Yksikköhinta 56,90 € kilogramma
56,90/kg
Aaria Sourcream-Onion popcorn maustepurkki 120g
Hinta 5,69 € kappale
5
69
/kpl
Yksikköhinta 47,42 € kilogramma
47,42/kg
Muita tuotemerkkejä, joilla on samankaltaisia tuotteita
Pirkka
Taffel
Oikia
Kettle Chips
Estrella
Popcrop
Pringles
Elephant
Jack Link's
Weekend Snacks