Hyppää sisältöön
Kaupat
Tuotteet
Reseptit
Sesongissa nyt
Haku
Kirjaudu
FI
, Vaihda kieltä
, Byt språk
, Change language
Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Iso Omena
Tuoteryhmät
Tuotteet
Edut
Kaupan tiedot
Ohje
Näin tilaat
Tuotteet
Tuotemerkit
Best Friend
Best Friend Bilanx
Best Friend Bilanx
Osta Best Friend Bilanx -tuotteet K-kaupoista ja K-Ruoka-verkkokaupasta.
Best Friend -tuotteita löytyy tuoteryhmästä
Lemmikkien ruoat ja tarvikkeet
.
Tuotteet
Best Friend Bilanx Sterilized kana kuivaruoka kissoille 700g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 5,35 € kappale
5
35
/kpl
Yksikköhinta 7,64 € kilogramma
7,64/kg
Ilman Plussa-korttia 6,69 € kappale (9,56 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 6,69/kpl (9,56/kg)
Best Friend Bilanx Sterilized lajitelma kastikkeessa 4x85g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 2,52 € kappale
2
52
/kpl
Yksikköhinta 7,41 € kilogramma
7,41/kg
Ilman Plussa-korttia 3,15 € kappale (9,26 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 3,15/kpl (9,26/kg)
Best Friend Bilanx Pockets dental herkku kissalle 70g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 1,43 € kappale
1
43
/kpl
Yksikköhinta 20,43 € kilogramma
20,43/kg
Ilman Plussa-korttia 1,79 € kappale (25,57 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 1,79/kpl (25,57/kg)
Best Friend Bilanx Sticks kana-ankka lihatikku kissalle 15g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 0,79 € kappale
0
79
/kpl
Yksikköhinta 52,67 € kilogramma
52,67/kg
Ilman Plussa-korttia 0,99 € kappale (66,00 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 0,99/kpl (66,00/kg)
Best Friend Bilanx Sterilized lajitelma kastikkeessa 12x85g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 6,68 € kappale
6
68
/kpl
Yksikköhinta 6,55 € kilogramma
6,55/kg
Ilman Plussa-korttia 8,35 € kappale (8,19 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 8,35/kpl (8,19/kg)
Best Friend Bilanx Senior kana kuivaruoka kissoille 700g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 5,35 € kappale
5
35
/kpl
Yksikköhinta 7,64 € kilogramma
7,64/kg
Ilman Plussa-korttia 6,69 € kappale (9,56 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 6,69/kpl (9,56/kg)
Best Friend Bilanx Sticks nauta-maksa lihatikku kissalle 15g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 0,79 € kappale
0
79
/kpl
Yksikköhinta 52,67 € kilogramma
52,67/kg
Ilman Plussa-korttia 0,99 € kappale (66,00 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 0,99/kpl (66,00/kg)
Best Friend Bilanx Pockets kissanminttu herkku kissalle 70g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 1,43 € kappale
1
43
/kpl
Yksikköhinta 20,43 € kilogramma
20,43/kg
Ilman Plussa-korttia 1,79 € kappale (25,57 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 1,79/kpl (25,57/kg)
Best Friend Bilanx Adult lajitelma kastikkeessa 4x85g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 2,52 € kappale
2
52
/kpl
Yksikköhinta 7,41 € kilogramma
7,41/kg
Ilman Plussa-korttia 3,15 € kappale (9,26 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 3,15/kpl (9,26/kg)
BF Bilanx kissan patee 100g nauta viljaton luomu
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 0,87 € kappale
0
87
/kpl
Yksikköhinta 8,70 € kilogramma
8,70/kg
Ilman Plussa-korttia 1,09 € kappale (10,90 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 1,09/kpl (10,90/kg)
Best Friend Bilanx Adult kana kuivaruoka kissoille 700g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 5,35 € kappale
5
35
/kpl
Yksikköhinta 7,64 € kilogramma
7,64/kg
Ilman Plussa-korttia 6,69 € kappale (9,56 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 6,69/kpl (9,56/kg)
Best Friend Bilanx Meaty snacks kanafilesuikale 50g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 1,51 € kappale
1
51
/kpl
Yksikköhinta 30,20 € kilogramma
30,20/kg
Ilman Plussa-korttia 1,89 € kappale (37,80 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 1,89/kpl (37,80/kg)
Best Friend Bilanx Pockets antihairball herkku kissalle 70g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 1,43 € kappale
1
43
/kpl
Yksikköhinta 20,43 € kilogramma
20,43/kg
Ilman Plussa-korttia 1,79 € kappale (25,57 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 1,79/kpl (25,57/kg)
Best Friend Bilanx Adult lohi kuivaruoka kissoille 700g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 5,35 € kappale
5
35
/kpl
Yksikköhinta 7,64 € kilogramma
7,64/kg
Ilman Plussa-korttia 6,69 € kappale (9,56 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 6,69/kpl (9,56/kg)
Best Friend Bilanx Meaty snacks tonnikala kanakerrosherkku 50g
Etuhinta 1,00 € kappale
1
00
/kpl
Yksikköhinta 20,00 € kilogramma
20,00/kg
Normaalihinta 2,09 € kappale (41,80 € kilogramma)
norm. 2,09/kpl (41,80/kg)
Best Friend Bilanx Pockets skin coat herkku kissalle 70g
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 1,43 € kappale
1
43
/kpl
Yksikköhinta 20,43 € kilogramma
20,43/kg
Ilman Plussa-korttia 1,79 € kappale (25,57 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 1,79/kpl (25,57/kg)
Best Friend Bilanx Crunchy snacks kanatassu 50g
Etuhinta 1,00 € kappale
1
00
/kpl
Yksikköhinta 20,00 € kilogramma
20,00/kg
Normaalihinta 2,09 € kappale (41,80 € kilogramma)
norm. 2,09/kpl (41,80/kg)