Hyppää sisältöön
Kaupat
Tuotteet
Reseptit
Sesongissa nyt
Haku
Kirjaudu
FI
, Vaihda kieltä
, Byt språk
, Change language
Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Iso Omena
Tuoteryhmät
Tuotteet
Edut
Kaupan tiedot
Ohje
Näin tilaat
Tuotteet
Tuotemerkit
Hook
Hook
Osta Hook-tuotteet K-kaupoista ja K-Ruoka-verkkokaupasta.
Löydät Hook-tuotteita mm. tuoteryhmistä
Liha ja kasviproteiinit
ja
Mausteet ja maustaminen
Löydät Hook-tuotteita näistä tuoteryhmistä
Liha ja kasviproteiinit
Mausteet ja maustaminen
Tuotteet
Hook kypsä paahdettu kanan siipi 700g
Plussa-etu
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 5,59 € kappale
5
59
/kpl
Yksikköhinta 7,99 € kilogramma
7,99/kg
Ilman Plussa-korttia 5,99 € kappale (8,56 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 5,99/kpl (8,56/kg)
Hook Chicken Boneless 400 g
Plussa-etu
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 5,59 € kappale
5
59
/kpl
Yksikköhinta 13,98 € kilogramma
13,98/kg
Ilman Plussa-korttia 5,99 € kappale (14,98 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 5,99/kpl (14,98/kg)
Hook Siipikastike Medium 250g
Plussa-etu
−18 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 3,49 € kappale
3
49
/kpl
Yksikköhinta 13,96 € kilogramma
13,96/kg
Ilman Plussa-korttia 4,29 € kappale (17,16 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 4,29/kpl (17,16/kg)
Hook Rapea Kanan sisäfileepala 400 g
Plussa-etu
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 5,59 € kappale
5
59
/kpl
Yksikköhinta 13,98 € kilogramma
13,98/kg
Ilman Plussa-korttia 5,99 € kappale (14,98 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 5,99/kpl (14,98/kg)
Hook Buffalokastike 310g
Plussa-etu
−18 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 3,49 € kappale
3
49
/kpl
Yksikköhinta 11,26 € kilogramma
11,26/kg
Ilman Plussa-korttia 4,29 € kappale (13,84 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 4,29/kpl (13,84/kg)
Hook Sinihomejuustodippi 250g
Plussa-etu
−18 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 3,49 € kappale
3
49
/kpl
Yksikköhinta 13,96 € kilogramma
13,96/kg
Ilman Plussa-korttia 4,29 € kappale (17,16 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 4,29/kpl (17,16/kg)
Hook Siipikastike Hot 250g
Plussa-etu
−18 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 3,49 € kappale
3
49
/kpl
Yksikköhinta 13,96 € kilogramma
13,96/kg
Ilman Plussa-korttia 4,29 € kappale (17,16 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 4,29/kpl (17,16/kg)
Hook Valkosipulidippi 250g
Plussa-etu
−18 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 3,49 € kappale
3
49
/kpl
Yksikköhinta 13,96 € kilogramma
13,96/kg
Ilman Plussa-korttia 4,29 € kappale (17,16 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 4,29/kpl (17,16/kg)
Muita tuotemerkkejä, joilla on samankaltaisia tuotteita
Pirkka
Atria
Naapurin Maalaiskana
Felix
Auran
Kavli
Poppamies
Kariniemen
Jyväbroiler
Hellmann's