Hyppää sisältöön
Kaupat
Tuotteet
Reseptit
Sesongissa nyt
Haku
Kirjaudu
FI
, Vaihda kieltä
, Byt språk
, Change language
Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Iso Omena
Tuoteryhmät
Tuotteet
Edut
Kaupan tiedot
Ohje
Näin tilaat
Tuotteet
Tuotemerkit
Olymp
Olymp
Osta Olymp-tuotteet K-kaupoista ja K-Ruoka-verkkokaupasta.
Olymp-tuotteita löytyy tuoteryhmästä
Säilykkeet, keitot ja ateria-ainekset
.
Löydät Olymp-tuotteita näistä tuoteryhmistä
Säilykkeet, keitot ja ateria-ainekset
Tuotteet
Olymp Yrttimarinoitu kivetön Kalamata ja vihreä oliivi snack 70g
Hinta 1,45 € kappale
1
45
/kpl
Yksikköhinta 20,71 € kilogramma
20,71/kg
Olymp Chili-yrttimarinoitu kivetön vihreä oliivi snack 70g
Hinta 1,45 € kappale
1
45
/kpl
Yksikköhinta 20,71 € kilogramma
20,71/kg
Olymp Laventeli-yrttimarinoitu kuivattu musta oliivi snack 70g
Hinta 1,45 € kappale
1
45
/kpl
Yksikköhinta 20,71 € kilogramma
20,71/kg
Muita tuotemerkkejä, joilla on samankaltaisia tuotteita
K-Menu
Pirkka
Mutti
Felix
Jalostaja
Sauvon
Filos
Herkkumaa
John West
Royal