Hyppää sisältöön
Kaupat
Tuotteet
Reseptit
Sesongissa nyt
Haku
Kirjaudu
FI
, Vaihda kieltä
, Byt språk
, Change language
Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Iso Omena
Tuoteryhmät
Tuotteet
Edut
Kaupan tiedot
Ohje
Näin tilaat
Tuotteet
Tuotemerkit
SALONIEMEN
PIENTUOTTAJA
PIENTUOTTAJA
Osta PIENTUOTTAJA-tuotteet K-kaupoista ja K-Ruoka-verkkokaupasta.
SALONIEMEN-tuotteita löytyy tuoteryhmästä
Maito, juusto, munat ja rasvat
.
Tuotteet
Tahdonvoima Saloniemen vuohen gouda 200g luomu
Hinta 8,19 € kappale
8
19
/kpl
Yksikköhinta 40,95 € kilogramma
40,95/kg
Työvoitto Saloniemen lehmän gouda 200g luomu
Hinta 7,69 € kappale
7
69
/kpl
Yksikköhinta 38,45 € kilogramma
38,45/kg
Ensilempi Saloniemen vuohen salaattijuusto 200g luomu
Hinta 7,59 € kappale
7
59
/kpl
Yksikköhinta 37,95 € kilogramma
37,95/kg