Hyppää sisältöön
Kaupat
Tuotteet
Reseptit
Sesongissa nyt
Haku
Kirjaudu
FI
, Vaihda kieltä
, Byt språk
, Change language
Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Iso Omena
Tuoteryhmät
Tuotteet
Edut
Kaupan tiedot
Ohje
Näin tilaat
Tuotteet
Tuotemerkit
Wella Shockwaves
Wella Shockwaves
Osta Wella Shockwaves -tuotteet K-kaupoista ja K-Ruoka-verkkokaupasta.
Wella Shockwaves -tuotteita löytyy tuoteryhmästä
Kosmetiikka-, terveys- ja hygieniatuotteet
.
Löydät Wella Shockwaves -tuotteita näistä tuoteryhmistä
Kosmetiikka, terveys ja hygienia
Tuotteet
Wella Shockwaves Power Hold Hiuskiinne 250ml
Hinta 5,65 € kappale
5
65
/kpl
Yksikköhinta 22,60 € litra
22,60/l
Wella Shockwaves Messy Hiusvaha 75ml
Hinta 6,19 € kappale
6
19
/kpl
Yksikköhinta 82,53 € litra
82,53/l
Wella Shockwaves Mess Constructor Creme Geeli 150ml
Hinta 5,99 € kappale
5
99
/kpl
Yksikköhinta 39,93 € litra
39,93/l
Muita tuotemerkkejä, joilla on samankaltaisia tuotteita
Garnier
Fructis
BIOZELL
L'Oréal Paris
Ida Warg Beauty
Aussie
XZ
Cutrin
Mjuuk
Schwarzkopf