Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Jaguar Classic Black on ilmeikäs tuoksu modernille, aktiiviselle miehelle. Mandariinin, appelsiinin ja vihreän omenan raikkaus yhdistettynä mausteisiin aromeihin, kuten muskottipähkinään, kardemummaan ja geraniumiin, antaa tuoksulle fougère-tuoksun luonteen. Tämän maskuliinisen tuoksun viimeistelevät sen puumaiset sävyt, joita ovat santelipuu, tonkapapu, sammal ja myski.
Alcohol Denat, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethyl Hexyl Methoxycinnamate, Bht, Linalool, Limonene, Citronellal, Cumarin, Geraniol, Citral
Suosittelemme aina tarkistamaan tuotetiedot myös tuotteen pakkauksesta.
Ranska
Sirowa Finland
Miestentie 9 C, 02150 Espoo
3562700373145
Säilytä lasten ulottumattomissa. Suojaa lämmöltä/kipinöiltä/avotulelta/kuumilta pinnoilta.-Tupakointi kielletty. Ei saa suihkuttaa avotuleen tai muuhun sytytyslähteeseen. Ei saa altistaa yli 50°C/122°F lämpötiloille.
Varmista tuotteen varoitusmerkinnät aina myös pakkauksesta.