Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Herkullinen ja virkistävä yhdistelmä Borjomi luontaista kivennäisvettä ja raikasta sitruksen makua. Limonati Citrus piristää päivääsi luonnollisella hiilihapolla ja antaa raikkaan, sitruunaisen vivahteen jokaiselle kulaukselle. Täydellinen valinta, kun kaipaat luonnollista virkistystä ilman ylimääräisiä lisäaineita. Mehupitoisuus vähintään 10%. Ei sisällä keinotekoisia väri- tai säilöntäaineita.
vesi, luontainen kivennäisvesi ”Borjomi” (20%), sokeri, limettimehu tiivisteestä(8,75%), sitruunamehu tiivisteestä (0,65%), mandariinimehu (0,6%), luontainen sitruuna-aromi(0,18%), hiilidioksidi, happamuudensäätöaine (E330).
Suosittelemme aina tarkistamaan tuotetiedot myös tuotteen pakkauksesta.
Säilytä kuivassa ja viileässä (3°C - 25°C) ja suojaa suoralta auringonvalolta. Avaamisen jälkeen tuote säilyy jääkaapissa, avattu tuote tulee nauttia 1 päivän kuluessa avaamisesta.
Georgia
UAB IDS Borjomi Europe
Jogailos G, 9/1, Vilnius Lithuania
www.diamondbeverages.fi
Sitruksenmakuinen virvoitusjuoma
4860019004439
| Ravintosisältö per | 100 ml Tuote myyntihetkellä |
|---|---|
| Energia | 170 kJ / 40 kcal |
| Rasva | 0 g |
| josta tyydyttynyttä | 0 g |
| Hiilihydraatit | 9,6 g |
| josta sokereita | 9,6 g |
| Proteiini | 0 g |
| Suola | 0,07 g |