Hyppää sisältöön
Kaupat
Tuotteet
Reseptit
Sesongissa nyt
Haku
Kirjaudu
FI
, Vaihda kieltä
, Byt språk
, Change language
K-Market
Kauppojen aukioloajat, tiedot ja valikoima
Kauppahakuun
Ajankohtaiset edut ja tarjoukset
Katso kauppasi tarjoukset
Markkinapäivät on täällä!
Katso tarjoukset
K-Marketin tarjoukset
Tarjoukset voimassa vain K‑Market-ketjussa
K-Market
Hämis
−16–41 %
Atria kanan minuuttifileet 190-260 g, fileesuikaleet 250-300 g ja Hornet siivet 550 g
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 10,00 € 4 rasiaa
10
00
/4 rs
4,55-13,16 € kilogramma
4,55-13,16/kg
Ilman Plussa-korttia 2,99-4,29 € rasia (7,80-21,00 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 2,99-4,29/rs (7,80-21,00/kg)
Voimassa 1.10.–4.10.
-30 %
HK Sininen lenkkimakkarat 500-580 g
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 5,00 € 2 pakettia
5
00
/2 pkt
4,31-5,00 € kilogramma
4,31-5,00/kg
Ilman Plussa-korttia 3,59 € paketti (6,19-7,18 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 3,59/pkt (6,19-7,18/kg)
Voimassa 1.10.–4.10.
−15–48 %
Mr. Panini paninit ja pitat 200-235 g
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 10,00 € 3 kappaletta
10
00
/3 kpl
14,18-16,67 € kilogramma
14,18-16,67/kg
Ilman Plussa-korttia 3,95-6,45 € kappale (19,75-27,45 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 3,95-6,45/kpl (19,75-27,45/kg)
Voimassa 28.9.–4.10.
−20–25 %
Valio juustoviipaleet 270-300 g
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 10,00 € 3 kappaletta
10
00
/3 kpl
11,11-12,35 € kilogramma
11,11-12,35/kg
Ilman Plussa-korttia 4,19-4,49 € paketti (13,97-16,63 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 4,19-4,49/pkt (13,97-16,63/kg)
Voimassa 28.9.–4.10.
-45 %
Fazer Remix makeispussit 300-350 g
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 10,00 € 5 pussia
10
00
/5 ps
5,71-6,67 € kilogramma
5,71-6,67/kg
Ilman Plussa-korttia 3,69 € pussi (10,54-12,30 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 3,69/ps (10,54-12,30/kg)
Voimassa 28.9.–4.10.
-28 %
Taffel Big Time pussit 180-270 g
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 1,99 € pussi
1
99
/ps
7,37-11,06 € kilogramma
7,37-11,06/kg
Ilman Plussa-korttia 2,78 € pussi (10,30-15,44 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 2,78/ps (10,30-15,44/kg)
Voimassa 28.9.–4.10.
−29–38 %
Coca-Cola Zero Sugar, Sprite Zero Sugar ja Fanta Zero Sugar virvoitusjuomat 0,33 l/tlk 6-pack
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 7,00 € 2 pakkausta
7
00
/2 pack
Rajoitus 2 erää/talous (1,31 € litra) sis. pantit 1,80
Rajoitus 2 erää/talous (1,31/l) sis. pantit 1,80
Ilman Plussa-korttia 4,99-5,69 € pakkaus sis. pantit 0,90 (2,07-2,42 € litra)
Ilman Plussa-korttia 4,99-5,69/pack sis. pantit 0,90 (2,07-2,42/l)
Voimassa 28.9.–4.10.
-18 %
Pirkka suomalainen omenapussi 1 kg
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 2,99 € pussi
2
99
/ps
2,99 € kilogramma
2,99/kg
Ilman Plussa-korttia 3,69 € pussi (3,69 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 3,69/ps (3,69/kg)
Voimassa 28.9.–1.11.
Pirkka päärynä Conference, Alankoot
Etuhinta 1,99 € kilogramma
1
99
/kg
1,99 € kilogramma
1,99/kg
Voimassa 28.9.–4.10.
Pirkka Roosa nauha mansikka 250 g, Alankomaat / Belgia
Etuhinta 3,99 € rasia
3
99
/rs
Lahjoitus 0,15 € rasia (15,96 € kilogramma)
Lahjoitus 0,15/rs (15,96/kg)
Voimassa 28.9.–4.10.
Katso viikon edut
Digitarjouslehteen
Lataa K-Marketin oma mobiilietu K-Ruoka -sovelluksessa
Pysyvästi edullinen -tuotteet
Nämä ja satoja pysyvästi edullisia tuotteita löydät K-Marketeista.
Pysyvästi edullinen
Atria kinkku-ananaspizza 200g
Hinta 1,35 € kappale
1
35
/kpl
Yksikköhinta 6,75 € kilogramma
6,75/kg
Pysyvästi edullinen
Oatly iMat ruokaan 13% 2,5dl
Hinta 0,99 € kappale
0
99
/kpl
Yksikköhinta 3,96 € litra
3,96/l
Valio Oltermanni 300g 17% viipale
Plussa-etu
−20 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 10,00 € 3 kappaletta
10
00
/3 kpl
Yksikköhinta 11,11 € kilogramma
11,11/kg
Ilman Plussa-korttia 4,19 € kappale (13,97 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 4,19/kpl (13,97/kg)
Pysyvästi edullinen
Old El Paso vehnätortilla 326g Medium size
Hinta 1,49 € kappale
1
49
/kpl
Yksikköhinta 4,57 € kilogramma
4,57/kg
Olvi Vichy 0,33l 12-pack
Hinta 6,79 € kappale
6
79
/kpl
Yksikköhinta 1,41 € litra
1,41/l
Pirkka Suomalainen kanan fileesuikale hunajamarinoitu 450g
Plussa-etu
−10 %
Plussa-kortilla
Etuhinta Plussa-kortilla 3,59 € kappale
3
59
/kpl
Yksikköhinta 7,98 € kilogramma
7,98/kg
Ilman Plussa-korttia 3,99 € kappale (8,87 € kilogramma)
Ilman Plussa-korttia 3,99/kpl (8,87/kg)
Pysyvästi edullinen
Naapurin Maalaiskanan paistileike yrttiöljy 430 g
Hinta 5,19 € kappale
5
19
/kpl
Yksikköhinta 12,07 € kilogramma
12,07/kg
Valio Viola maustamaton tuorejuusto laktoositon 200g
Hinta 2,44 € kappale
2
44
/kpl
Yksikköhinta 12,20 € kilogramma
12,20/kg
Pysyvästi edullinen
Kokkikartano Pannupihvi ja kermaperunat 350g
Hinta 5,09 € kappale
5
09
/kpl
Yksikköhinta 14,54 € kilogramma
14,54/kg
Elovena kaurajuoma kahviin 1l gluteeniton UHT
Hinta 2,08 € kappale
2
08
/kpl
Yksikköhinta 2,08 € litra
2,08/l
Katso kaikki tuotteet
Ajankohtaista
Haluatko saada henkilökohtaisia etuja ja sisältöjä, jotka on poimittu juuri sinulle?
Tilaa uutiskirje
Tilaa uutiskirje