Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
K-Ruoka verkkokaupan maksaminen uudistuu, nyt myös Plussa-rahalla ja K-Lahjakortilla maksaminen on mahdollista.
Method-saippuat on valmistettu kasviraaka-aineista. Puhdistavat ihon hellävaraisesti, koska sisältävät ihoa hoitavaa glyseriiniä, aloe veraa ja E-vitamiinia. Method-saippuat eivät sisällä eläinperäisiä raaka-aineita eikä eläinkokeita ole tehty. Kuohkeat jutut. Ne nyt vain tuntuvat olevan kaikkien suosikkeja. kuten esimerkiksi vaahtokarkit ja koiranpennut, mutta ilman kaloreita ja käytöskoulutusta. Tuoksuna Hibiscus berry: kiinanruusun kukat + freesiat + sokeroidut orvokit = syötävän hyvä käsisaippua. Älä kuitenkaan oikeasti syö. Joudumme muuten vaikeuksiin.
Aqua, Sodium lauryl sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium benzoate, parfum, Sodium chloride, glycerin, Citric acid, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Sodium citrate, Cl 17200, Aloe Barbadensis leaf juice, Tocopheryl Acetate, Cl14700
Suosittelemme aina tarkistamaan tuotetiedot myös tuotteen pakkauksesta.
Pumppaa, hiero käsiin, hymyile, ja seuraavassa hetkessä kätesi ovat pehmoiset ja puhtaat. Ihanaa, eikö? Etenkin kun saippuaan on käytetty biohajoavia, kasvipohjaisia ainesosia.
Belgia
Eettinen Luksus Oy
Hitsaajankatu 20
00810 Helsinki
029 000 9191
0817939012246