Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Jo klassikoksi muodostunut maustettu musta tee.Musta tee maustettuna granaattiomenan, mansikan ja sitruunan aromeilla. Lisänä kuivattuja ananaspaloja, kanervan kukkia ja ruiskukkia.
Musta tee maustettuna granaattiomenan, mansikan ja sitruunan aromeilla. Lisänä kuivattuja ananaspaloja, kanervan kukkia ja ruiskukkia.
Suosittelemme aina tarkistamaan tuotetiedot myös tuotteen pakkauksesta.
Intia
Nordqvist Oy
Ilvesvuorenkatu 14
01900 Nurmijärvi, Finland
Viisasten tee 80g musta maustettu irtotee RFA
6413446010733

Rainforest Alliance -sertifioitu tuote täyttää tiukat kriteerit ympäristön, sosiaalisen vastuun ja taloudellisen kannattavuuden osalta. Sertifioinnin vaatimuksiin sisältyy muun muassa biologisen monimuotoisuuden ja ekosysteemien huomioiminen sekä työntekijöiden oikeudenmukaiset ja turvalliset työolosuhteet. Rainforest Alliance -merkki on voittoa tavoittelemattoman Rainforest Alliance -järjestön omistama. Lue lisää Rainforest Alliance-merkistä