Ei yhteyttä internetiin. Yritetään luoda yhteyttä...
Pesee kasvot puhtaaksi ylellisen pehmeällä vaahdolla poistaen meikin jäämät, lian ja epäpuhtaudet, jättämättä kuitenkaan ihoa kiristävän kuivaksi.
Puhdistusvaahdossa on iholle ihanteellinen pH ja se sisältää erikokoisista molekyyleistä koostuvaa hyaluronihappoa, joka kosteuttaa ihoa tehokkaasti sen eri pintakerroksissa. Sisältää myös aminohappoja ja ainesosia, joilla on ihoa rauhoittavia ja suojaavia ominaisuuksia.
Kermaisen paksu koostumus muuttuu veden kanssa kasvoille hierottaessa ihanan pehmeäksi vaahdoksi.
Aqua (Water), Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Potassium Cocoyl Glycinate, Potassium Benzoate, Sodium Chloride, Polyquaternium-67, Potassium Cocoate, Citric Acid, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Disodium EDTA, Pullulan, 1,2-Hexanediol, Allantoin, Panthenol, Sea Water (Maris Aqua), Sodium Acetate, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Beta-Glucan, Phosphatidylcholine, Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Ceramide NP, Glycine, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Glutamic Acid, Serine, Sodium Hyaluronate, Lysine, Alanine, Arginine, Threonine, Proline
Suosittelemme aina tarkistamaan tuotetiedot myös tuotteen pakkauksesta.
säilytä viileässä ja kuivassa paikassa. vältä suoraa auringonvaloa. Lisää vettä ja vaahdota kermaiseksi vaahdoksi. Hiero huolellisesti kasvoille. Huuhtele pois haalealla vedellä.
Etelä-Korea
COSNF Oy
Itälahdenkatu 20, 00210 Helsinki
Round Lab puhdistusvaahto 1025 Dokdo Cleanser 150 ml
8809738608364